Haber Nokta
HV
30 MAYIS Salı 16:57

Tik Tok nasıl indirilir?

Dünyayı kasıp kavuran bu çılgın uygulama yeni nesil gençliğin yani ze kuşağının en popüler video paylaşım uygulması oldu, peki bu uygulama nasıl indirilir hadi gelin buna bir göz atalım..

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 05-05-2023 22:54
Tik Tok nasıl indirilir?

Tik Tok merkezi Çin olan bir mobil uygulaması olduğunu artık herkes biliyor bu uygulama  İlk kez Eylül 2015 yılında ortaya çıktı.  Bu uygulama hem IOS hem de Android kullanıcıları için tasarlanandı ve çabucak indiriliğ kulanıma başlanabiliyorç

 Tik Tok Nedir ve Ne İşe Yarar?

 Şimdi Tik Tok' da oluşturulan, videolar yüzbinlerce kişiye aynı anda hitap ediyor bu uygulama  paylaşma ve canlı yayın açma imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulaması oldu. Merkezi Çin ülkesidir. Tik Tok Çin'de daha çok Douyin adı ile bilinmektedir. Tik Tok 34 dili destekleyen bir uygulamadır. Bu uygulamada müzikal, dans ve komedi videolarını izleyebilir dilerseniz bu videoları sizler de çekebilirsiniz. Tik Tok dünya genelinde 1 milyar kullanıcısı olduğu bilinmektedir.

 Tik Tok Nasıl İndirilir?

 Bu uygulamayı indirmek için indirme linklerini kullanabilirsiniz. Bunun için arama motorlarına doğrudan tik tok indir yazabilirsiniz. Ya da tik tok indirmek için işletim sistemlerinin aplikasyon indirme uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu aplikasyon indirme uygulamalarında Tik Tok'u hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Arama butonu yerine Tik Tok yazarak ilk çıkan seçeneğe tıklayın. Siyah logolu seçeneği kullanarak Tik Tok uygulamasını indirebilirsiniz. Tik Tok indirmek tamamen ücretsizdir.

ismail ustaismail usta

YORUMLAR