GÜNDEM

Ücretsiz İlan Vermenin Yolları

Ücretsiz ilan vermek için siteye ücretsiz bir şekilde üye olmanız gerekir.

Ücretsiz İlan Vermenin Yolları

Ücretsiz ilan vermek için siteye ücretsiz bir şekilde üye olmanız gerekir. Sitenin üye ol sayfasından ücretsiz bir şekilde sitemize üye olabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde ilan verebilmek için siteye üye olmanız gerekiyor. Sitemize üye olurken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

Üyelik işlemleri sırasında adınız soyadınız e-mail adresiniz şifreniz ve güvenlik kodunuzun istenmiş olduğu bölümü eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Burada sizden istenen e-mail adresinizin güncel bir e-mail adresi olmasına dikkat edin.. Üyelik şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır. Ayrıca şifre en az bir rakam ve bir harf içermelidir. Bu Vitrinde sitesi haklarınızı koruma altına alır.

Ücretsiz Emlak Ve Vasıta İlanı Vermek

Siteye ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra sitemize giriş yaparak İlan ver butonuna tıklamanız gereklidir. Buradan emlak ve vasıta ilanlarınızı vermeniz mümkündür. Karşınıza çıkan sayfada ilanınıza en uygun olan alt ve üst kategorileri belirliyorsunuz. Sonrasında devam et linkini tıklayarak diğer aşamalara geçebilirsiniz.

Bu bölümlerde emlak ya da vasıta ilanınıza ait başlık ve açıklamaları belirtiyorsunuz. Ayrıca burada ilanınızın fiyatı ve detayları da belirtiliyor. Eğer elinizde varsa bize ait fotoğraf ve video etkili bir ilan için iyi olacaktır. Bu Vitrinde sitesinde ilanınız editörler tarafından incelendikten sonra uygun olması halinde en geç 6 saat içerisinde yayına alınır.