GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2019 21:25

Ücretsiz Programlar Çokindir’de

Ücretsiz Programlar Çokindir’de

Ücretsiz Programlar Çokindir’de

 

Gelişen teknolojiye uyum sağlamak isteyen kişiler telefon ya da bilgisayarlarda yaygın olarak kullanılan uygulamaları indirip teknolojinin gerisinde kalmak istemiyorlar. Bunun içinde ücretsiz olarak program ve uygulama indirebilecekleri platform arayışına giriyorlar.

Cokindir kişilerin kolay bir şekilde program ya da uygulama indirmelerini sağlamak amacıyla hizmet veriyor. Sitenin deneyimli ve donanımlı editörleri tarafından yüklenen uygulamalar kolay bir şekilde indirilerek kullanılabiliyor.

Kişilerin buradan indirebilecekleri programlar arasında driverler, loto tahmin, müzik, video, oyun, sosyal medya, mobil, güvenlik, masaüstü ve ekran koruyucu uygulamaları yer alıyor. Ayrıca Android, iOS ve Windows gibi farklı işletim sistemlerinde kullanılabilecek program ve uygulamaları da yükleyip indirilmesini sağlıyorlar.

Ekran Koruyucular

Program ve uygulamaları kolay ulaşım sağlayan https://www.cokindir.com/ üzerinden indirilebilecek uygulamalar arasında ekran koruyucu uygulamaları da yer alıyor. Bu uygulamalar masaüstü ekranlarının farklı bir manzaraya kavuşmasını isteyenler tarafından tercih ediliyor. Örneğin site üzerinden paylaşılan kedili ekran koruyucusunu indirerek Windows masaüstünde kedilerin olmasını sağlayabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu uygulamalar indirme işleminden sonra anında uygulanabiliyor ve tüm Windows sürümleriyle uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Mobil Cihaz Uygulamaları

Editörler sadece masaüstü bilgisayarlarda kullanılmaya uygun uygulamalar için hizmet vermiyor. Aynı zamanda mobil uygulamaların da indirilmesini sağlıyor. Kişiler telefonlarında kullanabilecekleri uygulamaları Çokindir üzerinden kolay bir şekilde indirebiliyorlar. Kullanıcılara sunulan mobil uygulamalar arasında fotoğraf düzenleyici, HGS, sureler, Akbank direct, çanak okey, line, Whatsapp, namaz vakitleri, İnstagram, Spotify ve Snapchat gibi uygulamalar bulunuyor. bu uygulamalar android ya da iOS işletim sistemi için farklılık gösteriyor. Bunun için kullanıcılar kullandıkları mobil cihaza uygun olan uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorlar.