GÜNDEM

Ürünlerin Uygunluk Belgesi Nasıl Alınır?

Ülkemizde piyasaya çıkarılacak olan her ürünün kalite standartlarına uygun olduğunun belgelenmesi gerekiyor.

Ürünlerin Uygunluk Belgesi Nasıl Alınır?

Ülkemizde piyasaya çıkarılacak olan her ürünün kalite standartlarına uygun olduğunun belgelenmesi gerekiyor. Bu durum kanunlarla belirlenmiş olan bir yaptırımı oluşturuyor. Bu anlamda yeni üretimi yapılmış olan makine, cihaz ve elektrikli aletler gibi birçok ürünün CE belgesi gibi belgelere sahip olması gerekiyor.

Bu belgeye sahip olan bir ürün bir nevi kabul görmüş ve uygun olan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de piyasaya sunmuş olduğunuz bir ürünün standartlara uygun olduğunu belgelemek için kaliteli ve profesyonel bir test merkezinden hizmet alabilirsiniz. Üretimini yapmış ve piyasaya çıkarmak için hazırlamış olduğunuz ürünün kalite ve standartlara uygun olduğunu belgelemek istiyorsanız Ptc sitesine ulaşabilirsiniz.

CB Belgesi Nereden Alınıyor?

Sitede en kaliteli ve hızlı çalışmalar yapılıyor. CB belgesi nasıl alınır, kimler bu belgeyi almaya ihtiyaç duyar, bu belge alınmazsa ne olur ve test ve ölçüm içerikleri hakkında siteden bilgi alabilirsiniz. Uygunluk belgesi ihtiyacınız var ise kalite kontrol belgesi ve ENEC belgesi gibi belgeler almanız icap ediyorsa ve ölçüm yaptırmak istiyorsanız siteye ulaşabilirsiniz.

Uzman ve profesyonel çalışmalarla kısa süre içinde ürününüz için sertifika almak istiyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. Sitede ürün ve hizmetler için kalite ve uygunluk sertifikaları veriliyor. Teknolojik cihazlarla hazırlanmış olan test ölçüm cihazları ile ürünlere dair detaylı inceleme yapılıyor. Sizlerde bu alanda hizmet almak istiyorsanız Ptc sitesinin çalışmalarından yararlanabilirsiniz.