GÜNDEM

Uzaklardan Bir Tanıdık

İnpa, dernek ve kuruluşların görevlerini yerine getirmek amacıyla çıktıkları yolda onlara rehberlik eden organizasyon şirketidir.

Uzaklardan Bir Tanıdık

İnpa, dernek ve kuruluşların görevlerini yerine getirmek amacıyla çıktıkları yolda onlara rehberlik eden organizasyon şirketidir. Elbette 2010 yılından bu yana da bu faaliyeti sürdürmeye devam ettiği de bilinmektedir. Gidilen alanlardaki uzman bilgisi, alanlar hakkındaki bilgi hakimiyeti ve düzenlemeler hususundaki güvenilirliği ve bizden biri olması da aslında işleri daha kolay bir hale getirmektedir.

İşlem olarak derneklerden gelen görevli gözlemcilerle beraber işlemler bitene kadar beraber olan şirket, yapılacak olan işlemleri olabildiğine plan ve program dahilinde hazırlamaktadır. Buna ek olarak herhangi bir sıkıntı yaşanmasının da önüne geçmektedir. Çünkü biliyoruz ki bu konular oldukça hassas ve yükümlülüğü olan konular. Şirket de bunu bilerek olabildiğine özenli davranmayı kesinlikle ihmal etmiyor.

Bağışlarınız Güvenli Ellerde

Sizin yaptığınız bağışlar, kurban bağışı, yaptırılan su kuyuları ve benzeri her şey, dernekler tarafından İnpa Organizasyon şirketinin de ayarlamaları ile Afrika yardım adı altında düzenlenmek ve yapılmaktadır. Kurbanlarınızı vekalet olarak verdiğinizde bile sizlere gerekli tüm bilgilendirmeler aktarıldığı gibi herhangi bir sıkıntı olmadan tüm işlemler sizlere haber verilmektedir. Kurban kesilme sırasında, dağıtım esnasında alınan görüntülere kadar hepsi hızlı bir şekilde size aktarılmaktadır.

İnpa, kendi misyon ve vizyonlarına uyum sağlayarak, kendi bilgi sahibi olduğu alanlarda kendi tecrübesine ihtiyaç duyan her türlü dernek ve kuruluşun yanında olmaktadır. Bunun yanı sıra, kendisi ile çalışmayanlar için de yardımda bulunmayı kendine misyon edinmiş bir bünyedir.