GÜNDEM

Valorant Hesap Bilgileri

Valorant kısa süre önce Riot Games tarafından online oyun piyasasına kapalı beta sürümü ile yayımlanmış ve fazlasıyla beğeni toplamış oyunlardan biridir.

Valorant Hesap Bilgileri

Valorant kısa süre önce Riot Games tarafından online oyun piyasasına kapalı beta sürümü ile yayımlanmış ve fazlasıyla beğeni toplamış oyunlardan biridir. Günümüzde milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan oyun, en popüler oyun kategorilerinden biridir. Valorant içeriği ve grafikleriyle birlikte fazlasıyla beğeni toplayan oyunlardan biri olmuştur. Oyun içeriğinde fazlasıyla yoğun kategoriler bulunmaktadır. Bu nedenle bazı kullanıcılar hesap bilgilerine ulaşımda ya da hesap bilgilerini değiştirme konusunda problemler yaşamaktadır. Genellikle şifre ya da kullanıcı adı değiştirmek için hesap bilgilerinin olduğu kategoriye erişmek gerekmektedir. Peki, Valorant şifre değiştirme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Oyun severler hesap şifrelerini oldukça kolay bir şekilde değiştirebilirler. Bunun için yapılması gereken bazı adımlar bulunmaktadır.

Valorant Hesap Şifresi Değiştirme

Valorant oyunu günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek ve emek harcanarak oynanan oyun seçeneklerinden biridir. Bu bağlamda oyuncu hesapları da kullanıcılar için fazlasıyla önem arz etmektedir. Oyuncu hesabının çalınmaması için oyun severlerin düzenli olarak hesap şifrelerini değiştirilmesi tavsiye edilir. Bunun için uygulanması gereken bazı adımlar vardır. Öncelikle arama motoruna Riot Games Sign In yazısı aratılmalıdır. Ekranda beliren sitelerden Riot Games orijinal linkine girilmelidir. Hesap kısmına tıklayarak giriş yapıldıktan sonra ekrandaki ID kısmının altında bulunan şifre butonuna tıklanmalıdır. Bu kısımda oyuncuların karşısına şifre butonunun yanında kalem işareti çıkar. Bu işarete tıklayarak kolayca yeni şifre girilebilmektedir. Böylece oyuncular Valorant hesap şifrelerini rahatlıkla değiştirebilirler.

Kaynak: https://teknobiyom.com/valorant-sifre-degistirme-islemi-nasil-yapilir-guncel-2020/