GÜNDEM

Valorant Hesaplarla İlgili Bilgilendirme

Valorant Hesaplarla İlgili Bilgilendirme

Dijital bir şekilde oyun pazarı oluşturup, oyuncuların birbirleri arasında alışveriş yapabilmelerini kolaylaştıran itemsatis.com bünyesinde Valorant hesap satışı ve alımı yapmamız çok daha güvenli bir şekilde mümkün olmaktadır. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için de öncelikli olarak sistem içerisine üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra hesabınıza giriş yaparak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Hesap almak için yapmanız gereken de öncelikle site içerisinde var olan ilanlardan size uygun olanını seçmenizdir. Bunu da oyunları favorilerinize ekleyerek gayet rahat bir biçimde yapabilirsiniz. Sonrasında da beğendiğiniz seçeneklerin sahipleri olan satıcılara mesaj gönderip, onlarla iletişime girerek detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Bunların arasından beğendiğiniz içeriği satın almak için de hesabınıza bir para aktarımı yapmanız ve oyunu sonrasında satın almanız gerekmektedir. Ürün artık tamamen size ait olduğunda da işlemlerin tümünü onaylamanız yeterli olacaktır.

Hesap Satım İşlemleri Hakkında

Hesap almanızın yanında var olan hesabınızı satma işlemleri de gayet kolay ve pratiktir ancak bu işlem için de site içerisine üye olmanız ve gerekli bilgileri de onaylamanız gerekmektedir. Bunun sonrasında sitede ilan ekle kısmına gelerek eklediğiniz ilanında bilgilerini güzelce ve anlaşılır bir biçimde doldurmanız yeterli olmaktadır. Sonrasında da yapmanız gereken aslında size teklifte bulunan insanlarla iletişim halinde olmaktan geçmektedir. Doğru bilgilendirme sonrasında ürün sattığınız kişiye devredildiğinde de site içerisinde gerekli onayları vermeniz gereklidir.

 Kaynak: https://www.itemsatis.com/ilanlar/valorant-hesap-satisi.html