GÜNDEM

Vücudun Hangi Bölgelerine Parfüm Sıkılır?

Parfümün vücutta daha kalıcı olması için en çok tercih edilen bölgelerin başında şakaklar, kol içleri ve iki göğüs arası vardır.

Vücudun Hangi Bölgelerine Parfüm Sıkılır?

Parfümün vücutta daha kalıcı olması için en çok tercih edilen bölgelerin başında şakaklar, kol içleri ve iki göğüs arası vardır. Bu bölgeler kan damarlarının cilde en yakın olduğu bölgelerdir. Bu sebeple daha sıcak ve kokunun ortaya çıkması açısından daha etkilidir. Bu bölgelerin sıcaklığı kokuyu mükemmel bir şekilde vücuda hapseder.

Kulak arkasına koku sürmek ise bilindiğinin aksine kokunun bozulmasını sağlar. Bu sebeple uzmanlar kulak arkasına koku sürülmesini şiddetle yasaklarlar. Çünkü bu bölge vücudun en çok yağ üreten bölgelerinden biridir. Oluşan bu yağ ile koku bir araya geldiğinde kokunun aroması değişiyor. Ap7 parfüm en güzel aromalı kokuların toplandığı bir firmadır. Ap7parfum internet adresinden teninize en uygun olan kokuyu bulabilirsiniz.

Parfüm Nerede Muhafaza Edilir?

 Parfümler dikkatli kullanılmadığı zaman ömrü kısalan ürünlerdir. Bu ürünleri nerede sakladığınız son derece önemlidir. Genelde banyolarda muhafaza edilir ama banyolar hem ışıklı hem de nemli ortamlar olduğu için parfüm saklamaya pek uygun bir ortama sahip değildir.

Aynı şekilde arabalarda meydana gelen ısı değişimleri de parfümün etkisini kaçırır. Bunun yerine daha kuru ve güneş almayan yerlerde muhafaza etmek gerekir. Hatta bazı kullanıcılar parfümlerini buzdolabında saklamayı tercih ederler. Parfüm seçiminde en güzel seçenekleri Ap7 erkek parfüm firmasında bulabilirsiniz. Ap7 parfümlerini incelemek için ap7parfum adresini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.