Muğla Haberleri Haber Nokta Son Dakika Haberleri
HV
24 EYLÜL Pazar 17:41

Yapay zeka algoritmaları sayesinde  yüzde 87 verimlilik sağlıyor

​​​​​​​Yapay zeka algoritmaları sayesinde çalışanları ve muhasebe ekiplerini elle veri girişi ve verimsiz masraf yönetiminden kurtaran Masraff, dijital dönüşümle iş akışında yüzde 87 oranında verimlilik getiriyor.

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 10-05-2023 13:08
Yapay zeka algoritmaları sayesinde  yüzde 87 verimlilik sağlıyor

 Gerçek zamanlı raporlarla da suistimal tespiti ve harcama analizi imkanı sunuyor.

Uluslararası raporlara göre yalnızca bir masraf formu oluşturmanın zaman maliyeti 25 dolar. Şirketlerin masraf yönetimini dijitalleştiren ve yapay zeka ile yönetilmesini sağlayan Masraff, zaman ve efor kaybının önüne geçiyor. Böylece çalışanların hem kendilerine hem de şirketlerine daha çok katma değer sağlayabilecekleri işlere yönlendirilmesine olanak tanıyor. Her ay günler süren, kağıt israfı yaşanan ve ekipler arası kaos yaratan işlemleri dijitalleştiren Masraff, mobil onay akışı ve tek tuşla entegrasyon sayesinde atıl zamanı geri kazandırıyor.

“Hem bütçe kullanımı hem de iş akışları daha verimli”

Kurduğumuz yapıyla bir çeşit yönetim danışmanlığı veriyoruz” diyen Masraff Kurucu Ortağı ve CEO’su Begül Eray Sezgin, “Burada temel odağımız tüm işletme ve ekiplere zaman kazandırmak. Masraf işi her ay muhasebe ekiplerinin en az 4-5 günlerini alan, şirket içinde kurallar benimsenmediği için kontrolü zorlaşan ve kaosa neden olan rutin bir yönetim süreci. Dijitalleşmeyle zaman maliyetini düşürmemiz ve Gider Politikası modülü ile masraf yönetimini her şirketin yapısına uygun bir şekilde güncellememiz, hem bütçe kullanımında hem de iş akışlarında daha verimli olmalarına destek oluyor” ifadelerini kullandı.

Firmaların değişken ihtiyaçlarını sundukları esnek platform ile karşılayabildiklerini ve Getir, Hepsiburada, Yemeksepeti gibi hızlı büyüyen şirketler başta olmak üzere müşterilerin global operasyonlarda da Masraff’ı seçtiğini belirten Begül Eray Sezgin, “Masraff yurt dışı harcamalarının yönetimi için de uygun, Latin alfabesini kullanan bütün ülkelerde kullanılabilir ve Merkez Bankası entegrasyonu sayesinde 160'tan fazla para birimi içeren belgelerle çalışılabilir” diye konuştu.

Haber Nokta Haber Nokta

YORUMLAR
1xbet