GÜNDEM

Yeni Nesil Sondaj Markası Ark Drilling

İnşaat sektöründeki ihtiyaçları oldukça başarılı bir şekilde karşılayan Ark Drilling, bu bağlamda yeni nesil sondaj markası olarak bizleri karşılar

Yeni Nesil Sondaj Markası Ark Drilling

İnşaat sektöründeki ihtiyaçları oldukça başarılı bir şekilde karşılayan Ark Drilling, bu bağlamda yeni nesil sondaj markası olarak bizleri karşılar. Uzun yıllardır sektörde edindiği tecrübe ile büyük başarılara imza atan firma, Konya merkez olarak kurulmuştur. Günümüzde sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde pek çok farklı ülkede de bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Özellikle de sondaj makineleri ve sondaj makinesi parçaları konusunda oldukça donanımlı bir yapıya sahip olarak en iyi şekilde tedarik sağlamaktadır.

Firmanın müşterilerine sunduğu ürünler ve saha ekipmanları, en kaliteli ve sağlam materyallerden oluşmaktadır. Böylece müşterilerin ihtiyacı olan tüm ekipmanlar en iyi şekilde teslim edilmektedir. Aşağıda firmanın temin ettiği ve bünyesinde satışını yaptığı ürünlerden bazılarını sizlere maddeler halinde sıraladık.

Yukarıda sizlere maddeler halinde belirttiğimiz ürünlerin hepsi, firmanın satışını sağladığı ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda su ve çamur pompalama konusunda da oldukça başarılı ürünlere sahip olan Ark Drilling, sondaj işlemlerinde kurtarıcı bir marka olarak karşımıza çıkar.

Sondaj İçin Çamur ve Su Pompaları

En uygun fiyatlarda ve kaliteli ürünlerde müşteri odaklı bir çalışma performansı gerçekleştiren Ark Drilling, bünyesinde sondaj işlemleri için de çeşitli ürünler bulundurmaktadır. Özellikle de sondaj esnasında oldukça önemli bir rol oynayan çamur pompası, firma tarafından tedarik edilmektedir. Ana parçası dişli olan çamur pompaları, su ve çimento pompalamak için kullanılmaktadır. Ark Sondaj, dublex ve triplex olarak ihtiyaca uygun pompa tedarik hizmeti vermektedir.