SPOR

Yıllar Sonra Volkan'sız İlk Derbi

Yıllar Sonra Volkan'sız İlk Derbi

Yıllar Sonra Volkan'sız İlk Derbi

 

Bu Pazar, uzun yıllardır izlemeye Retrobet alışık olmadığımız bir Fenerbahçe - Galatasaray derbisi izleyebiliriz. 2002 yılından beri Fenerbahçe'nin kalesini koruyan ve geçtiğimiz sezon sonu itibari ile jübile yapan Volkan Demirel, aradan geçen 17 yıl boyunca .retrobet Galatasaray'a karşı Fenerbahçe kalesini defalarca korudu. Bu yıl Kadıköy'de gerçekleştirilecek olan ilk Fenerbahçe Galatasaray Retrobet giriş derbisi ise Volkan Demirel'siz ilk olma özelliğini taşıyacak.

Artık Kalede Volkan Yok

Fenerbahçelilerin Retrobet sevgilisi, Galatasaraylıların ise bir numaralı rakip olarak bildiği sarı lacivertlilerin kaptanı, geçtiğimiz sezon sonu futbolu bırakma kararı almıştı. Son yıllarde eski performansını sergileyemeyen Volkan Demirel, Fenerbahçe'de artık kaleci antrenörlüğü Retrobet giriş ve Retrobet giriş ağabeylik yapıyor. Fenerbahçe kalesi uzun yıllar sonra Galatasaray karşısında hem de Kadıköy'de Volkan Demirel'e teslim edilemiyor.

Genç Altay'a Güven Tam

retrobet giriş Volkan Demirel'in jübilesi Retrobet sonrası kadrosunda birçok kaleci bulunduran Fenerbahçe'de, kale genç Altay'a teslim edildi. Geçtiğimiz sezonun ortasından itibaren kaleyi devralan Altay, bu sezon da Fenerbahçe kalesini hakkı ile koruyor. Galatasaray'a karşı nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu olan genç kaleciye hem teknik ekibin hem de taraftarların güveni tam.

Ezeli Rekabette Volkan Faktörü

retrobet giriş  Fenerbahçe'ye 2002'de katılan ve ilk defa 2004 yılında Galatasaray Retrobet karşısında forma giyebilen Volkan Demirel, Kadıköy'de yaşanan 20 yıllık yenilmezlik serisinde büyük pay sahibi. Volkan, geride kalan 19 maçın 16'sında kaleyi korurken bu maçların hiçbirinde mağlubiyet yaşamayan Fenerbahçe, yine Volkan'ın yedek Retrobet kulübesinde olduğu 3 maçta da yenilgi yüzü görmedi.