GÜNCEL

Yüksek Kaliteli Asansörler

Yüksek Kaliteli Asansörler

Yüksek Kaliteli Asansörler

 

Royal asansör uzun yıllardır asansör sektöründe varlık sürdürüyor. Firmanın sektördeki başarısını ise yüksek kalitede imal ettiği asansörler sağlıyor. Kaliteli üretimlerini uygun fiyatlarla gerçekleştiren firma ayın zamanda sektörün öncü firmalarının arasında yer alıyor ve sorunsuz asansörlerin imal edilmesini sağlıyor. Firma asansör imal etmenin yanı sıra asansör bakım, arıza ve revizyon hizmetini de deneyimli elemanlarıyla veriyor. Firma üretim ve bakım işlerinde müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetler veriyor.

Firma İmal Ettiği Asansörler

Firma kişilerin ihtiyaçlarını sağlamak amacıyla kaliteli malzemeleri kullanarak sorunsuz çalışan asansörler imal ediyor.

Firmanın imal ettiği asansör çeşitleri arasında şunlar bulunuyor;

· Yük asansörü

· Hasta asansörü

· Monsarj asansör

· Hidrolik asansör

· İnsan asansörü

· Panoramik asansör

 

Royal asansör firması bu asansörleri binaların ve mekanların durumlarına bağlı olarak imal edip müşterilerine sunuyor. Ürünlerin satışı sonrası bakım, onarım ve revizyon hizmetini de veriyor.

Yük Asansörleri

Royal asansör firması tarafından yük asansörleri özellikle depolar, alışveriş merkezleri ve fabrikalar gibi alanlarda insan kuvvetiyle taşınması amacıyla kullanılıyor. Hız ayarlaması olmayan bu asansörleri firma 600-2000 kg ağırlığındaki ürünlerin taşınmasını sağlayacak kapasitede üretiyor. Yük asansörü yaptırmak isteyen kişiler firmaya halatlı, makaslı, rampalı ve pistonlu çeşitlerinden birisini seçerek sipariş edebiliyor.

Monsarj Asansörleri

Royal asansör firması tarafından imal edilen monsarj asansörleri yemek servislerinin taşınması amacıyla kullanılıyorlar. Bu sebeple bu asansörlere servis asansörleri adı da veriliyor. Firma sipariş edilen bu asansörleri 50-250 kg aralığındaki ağırlıkların taşınması amacıyla üretiyor. Firma büyük mutfaklarda kullanılan bu asansörlerin hijyenik olmasına özen göstererek üretimleri paslanmaz çelik malzemeden yapıyor.

Hidrolik Asansörler

Royal asansör tarafından imal edilen hidrolik asansörler yük ya da yolcu taşımasında kullanılıyorlar. Tek silindirli ya da çift silindirli çeşitleri olan bu asansörler bu özelliklerine göre farklı ağırlıkları taşıyabiliyorlar. Bu asansörler hızlı çalışan asansörler oldukları için bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekiyor. Bakımları yapılmayan bu asansörlerin kaza olasılığı daha yüksek oluyor.