GÜNDEM

Yusuf Karakaya ve Ortağı Kaya Ersöz’den Dünyaya Damga Vuracak Girişim!

Karakaya Global kurucu ortakları Yusuf Karakaya ve Kaya Ersöz ortak noktaları olan klasik otomobil konusunda güçlerini birleştirip dünyaya açılıyor.

Yusuf Karakaya ve Ortağı Kaya Ersöz’den Dünyaya Damga Vuracak Girişim!

Karakaya Global kurucu ortakları Yusuf Karakaya ve Kaya Ersöz ortak noktaları olan klasik otomobil konusunda güçlerini birleştirip dünyaya açılıyor. İkili insanların klasik otomobile olan özlemlerini bitirmek amacıyla güçlü bir girişme imza atıyor. Dünyanın her yerinden dijital olarak otomobil tutkunlarına ulaşabilecek klasik otomobiller, sanal tur ile adından sıkça bahsettirecek. Film ya da dizilerde denk geldiğiniz klasik otomobilleri canlı olarak görmek istiyorsanız mutlaka Garaj’ı ziyaret etmelisiniz. Klasik otomobillerin arasında dolaşırken kendinizi tarihte yolculuk yapar gibi hissedeceksiniz. Araçlar tıpkı defileye çıkmış mankenler gibi renkleri ve tarzıyla sizleri büyüleyecek.

Nasıl Gidilir? Nasıl Ziyaret Edilmeli?

Altunizade/Üsküdar’da bulunan klasik araçları görmek istiyorsanız pazar günü hariç istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Hafta içi kapılarını sabah 9’dan akşam 6’ya kadar açık tutan Garaj, hafta sonu ise sabah 11 ile akşam 4 arası sizlere hizmet vermektedir.

Klasik Araba İsteyenler Garaj’ı Mutlaka Görmeli!

Zamana meydan okuyan klasik otomobiller, yeni nesil araçlara oranla daha fazla dikkat gerektirmektedir. Risk almayı sevenler için bu otomobiller eşsiz bir deneyim sunar.  Yolda 67 model bir Impala ile yavaş yavaş ilerleyip kim dikkat çekmek istemez ki. Bundan dolayı bu araçları görmeden geçmemelisiniz. Sağlam bir klasik otomobil takipçisiyseniz Garaj’ı ziyaret etmelisiniz. 12 bin metrekarelik bir genişliğe sahiptir. Dünya ve Türkiye’de bu hacme sahip başka bir garaj bulunmamaktadır. Bu yüzden de bu özelliğiyle öne çıkmaktadır. Burada 120 den fazla klasik otomobil çeşidi vardı. Her biri size farklı bir deneyim yaşatacaktır. Özellikle Mustang otomobiller ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Fiyatları Türkiye şartları düşünüldüğünde oldukça uygundur. Satılık klasik otomobillerden dilediğinize sahip olabilirsiniz. Klasik otomobiller değerini hiçbir zaman kaybettirmediği için ileriye dönük olarak bir yatırım aracı olarakta kullanabilirsiniz. Satın almak istemeyenler içinse kiralama seçeneği mevcuttur. Klasik otomobil kullanma deneyimi yaşamak isteyen kişiler bu araçlarda istediklerini kiralayıp yollara çıkabilir.

 

 

Türkiye’den Dünyaya Klasik Tutkusu Yayılacak!

Yusuf Karakaya, klasik otomobil tutkusunu tüm dünya ile buluşturmaya kararlı. Özellikle Türkiye’nin iddialı firmalarından olan Karakaya Global sanal tur girişimi ve Garaj ile adını dünyaya altın harflerle duyuracaktır. Böylece dünyanın her yerinde bulunan klasik otomobil tutkunları Yusuf Karakaya ve Kaya Ersözlü sayesinde bu otomobillere kolaylıkla erişebileceklerdir.

KARAKAYA GLOBAL GARAGE

Resmi Web Sitesi : www.karakayaglobal.com.tr

Bilgi Telefon: +90216 266 62 88

E-Posta: info@karakayaglobal.com.tr

Galeri : Altunizade Mh. Mahir İz Cd. NO:2 34662 Üsküdar/İstanbul

İnstagram: https://www.instagram.com/karakaya.global/

Facebook: https://www.facebook.com/karakaya.global/