GÜNDEM

Yüzme her yaşta etkili bir spor dalıdır

Yüzme sporu çocukluk çağından yetişkinlik çağında hatta yaşlılık çağına kadar bütün bireylerin hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan olumlu bir şekilde gelişim sağlamaları için faydalı bir spordur.

Yüzme her yaşta etkili bir spor dalıdır

Yüzme sporu çocukluk çağından yetişkinlik çağında hatta yaşlılık çağına kadar bütün bireylerin hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan olumlu bir şekilde gelişim sağlamaları için faydalı bir spordur. Çünkü yüzme sporu diğer spor dallarından farklı olarak vücudun bütününü çalıştırmakta ve özellikle ciğer kapasitesini olumlu oranda arttırmaktadır. Aynı zamanda kalp ritmini ve metabolizmayı düzenlediği için hem kilo kontrolünde hem de fit bir görünüm kazanmak da oldukça etkili bir spordur. İstanbul merkezi olarak faaliyet yürüten denizkızı yüzme kulübü başta burhanfelek yüzme kursu olmak üzere İstanbul'un birçok noktasında son derece profesyonel ve temiz havuzlarla paralel olarak çalışmalarını yürütür. Bu konuda bünyesinde profesyonel eğitimcileri istihdam eden denizkızı yüzme kulübü önemli başarılara da imza atmıştır.

Bireysel ya da toplu yüzme kursları denizkızı yüzme kulübünde

Denizkızı Yüzme Kulübü profesyonel kadrosuyla hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik yüzme kursları vermektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak kuruluş bireysel anlamda özel ders şeklinde yüzme kursları da vermektedir. Denizkızı Yüzme Kulübü ulusal ya da uluslararası müsabakalara da katılabilen sporcular yetiştirmektedir. Çocuk yüzme kursları için aylık üyelik şeklinde kaynaklar yapılmakta ve 4 hafta boyunca 8 ders işlenmektedir. Yetişkinler için yapılacak derslerin içeriği de farklılık göstermektedir. Ayrıca kulüp bünyesinde son derece profesyonel eğitmenleri istihdam etmekte

Kaynak: http://www.denizkiziyuzme.com.tr/burhan-felek-yuzme-havuzu/