GÜNDEM

Zegga Online E- Ticaret

Zegga online 2017 yılında Pendik üzerinde kurulmuş olup günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır.

Zegga Online E- Ticaret

Zegga online 2017 yılında Pendik üzerinde kurulmuş olup günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır. İstanbul Pendik e-ticaret sitesi yapanlar arasında ilk sırada olmakla beraber istekler doğrultusunda işler çıkarmaktadırlar. Genç beyinlerin olduğu ekipte sizlere SEO uyumlu, temaya uygun, şirketin logosuna uygun çalışmalar dizayn edilir. Bunların dışında müşterinin hayal dahi edemeyeceği şekilde projeler ortaya çıkacaktır.

Pendik e-ticaret firmaları içinde Zegga Online müşterileriyle sürekli iletişim içinde olur. Yaptığı tasarımlar ile onların da fikirlerini alarak ilerleme gösterir. Ayrıca site ziyaretçileri için en önemli olan şeylerden biri de kafa karışıklığına sebep olmayan web tasarımlarıdır. Hem estetik hem de kullanışlı, kolay web tasarımları ile sizlere hizmet kalitesinden ödün vermiyor.

Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Kurtköy web tasarım firmaları içerisinde arananların başında bulunan Zegga Online ile size web tasarımın inceliklerinden bahsedeceğiz. Öncelikle web tasarım aşamaları plan çerçevesinde düzenli bir şekilde gerçekleşir. Kullanılacak metinler, resimler, grafikler site içerisinde belli bir düzen ve sırada olmalıdır. Boyutları, görünüşleri ve boyutları bakımından düzgün bir şekilde planlama süreci gerçekleşir. Daha sonrasında renk seçimlerini müşteriler ile beraber amaca yönelik olarak seçim yapılır. Grafikler ile daha güçlü bir web sitesi için sizlere uygun konumlarda yerleştirmeler yapılarak sitenin estetiğini güçlendirecek işler sunulur. Çeşitli yazı tipleri kullanılarak önemli noktaların daha net ve belirgin olması sağlanacaktır. Bunun dışında daha birçok detay ile web tasarımları istenilen özelliklerde sizlerin hizmetine sunulur.