GÜNDEM

Zirveye Ait Bir Firma, Akasya Ahşap!

Var on on yılı aşkın deneyimi ile kendini bünyesinde bulunan deneyim ve yüksek bilgi birikimini çok net bir biçimde yansıtan Akasya Ahşap, 2010 yılı içerisinde kurulmuştur.

Zirveye Ait Bir Firma, Akasya Ahşap!

Var on on yılı aşkın deneyimi ile kendini bünyesinde bulunan deneyim ve yüksek bilgi birikimini çok net bir biçimde yansıtan Akasya Ahşap, 2010 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurulumundan bu yana da sürekli olarak kendini geliştirmekle yakından ilgilenmiş ve her türlü gereklilik durumunda sürekli şekilde kalitesini yansıtmıştır.

Gelişen teknoloji ve sanayi kalıplarının da takibini yaparak, tüm bunlara uyum sağlamayı da ihmal etmeyen firma, yeni tesisler kurma hamleleriyle de genişlemesini net bir şekilde göstermektedir. Buna örnek olarak da en son aşamalarından biri olan, 2021 yılı içerisinde Ankara’da kurulan tesisini göstermek mümkün. Firma, hakikaten de bu konulara bir zirve sahibi ve alanındaki başarısı da göz kamaştırıcı.

İhtiyaç Haylinde En Doğru Adres, Akasya Ahşap!

Çalışmaları arasında, çalışma prensipleri ve kurulumu ile beraber belirlenen ilkelerine oldukça sadık olan Akasya Ahşap, aynı şekilde müşterileri ile ilgili konularda da büyük bir titizlikle işlemlerini devam ettirmektedir. Bunun yanı sıra sunduğu tüm hizmetler müşteri memnuniyetini, toplumun ihtiyaçlarını da ön planda tutmaktadır. Bu yüzden hizmetleri içerisinde bulunan palet ve özel palet üretimi, yerinde ambalajlama, ahşap ev üretimi, ahşap ambalaj aksesuarları gibi seçeneklerde size lazım olan ahşap sandık çeşitlerinde geniş bir listeye sahiptir. Gerekli olan ihracat sandığı, parmaklı sandık, fuar sandığına kadar her şeyi bulabileceğiniz bir firma olarak varlığını korumaktadır.