EKONOMİ

Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri

Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri

Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri

 

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile uluslararası para yollama ve para çekme servisi olarak çalışan Zolotaya Korona, özel avantajları ve oldukça düşük komisyon ücretleri ile alanında en çok tercih edilen kurum olarak oldukça fazla beğeni topluyor.

Sunulan Hizmetler

Zolotaya Korona İstanbul kurumsal yapısı ile yirmi farklı ülkeye para transferi yapma şansını size son derece düşük komisyon oranları ile birlikte sunuyor. Servis üzerinden para göndermek ve yollamak için yapmanız gereken yalnızca Marina Para Transfer Merkezine gitmek oluyor. Buradan dakikalar içerisinde para göndermek istediğiniz kimseye istediğiniz miktarda para transferini kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Yirmi ülke için oldukça düşük komisyon oranları dahilinde bu hizmeti alabiliyorsunuz.

Son derece güvenilir, hızlı ve kaliteli çalışan sistem içerisinde Zolotaya Korona'dan adınıza gönderilen parayı çekmek için de yalnızca Marina Para Transfer Merkezine başvurmanız yeterli oluyor. Bu başvuruda kimlik ya da pasaportunuzun yanında olması ise işlemlerin hızlı bir şekilde yapılarak paranızı teslim almanızda önemli oluyor.

 

Para Gönderimi Yapabileceğiniz Ülkeler

Zolotaya Korona ile başta Rusya olmak üzere, Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Beyaz Rusya, Kazakistan, Tacikistan, Vietnam, Moldova, Çekya, Bulgaristan, Estonya, İsveç, Letonya, İsrail, Litvanya, Kırgızistan, Nijerya, Yunanistan ve tabi ki Türkiye olmak üzere para yollama ve para çekme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kuruma başvuru için iletişim ise;

Marina Para Transfer Merkezi Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sk. No:19/2 Fatih/İSTANBUL

Telefon: 0212 530 04 31

GSM: 0532 231 92 08

Web: https://www.zolotayakorona.net/

E-posta: info@zolotayakorona.net